• Наша компанія

Про нас - Компанія з продажу вживаних запчастин Car&Bike Parts
Наша компанія спеціалізується на продажу високоякісних вживаних запчастин для різних видів транспортних засобів, включаючи автомобілі, вантажівки та мотоцикли. Ми працюємо на ринку вже багато років і здобули репутацію надійного та довіреного постачальника вживаних автозапчастин.
Ми розуміємо, що пошук потрібної запчастини для вашого транспортного засобу може бути складним та часомірним процесом. Тому ми пропонуємо широкий асортимент вживаних запчастин різних марок та моделей, всі за конкурентними цінами. Наш досвідчений персонал завжди готовий допомогти вам знайти потрібну запчастину для вашого транспортного засобу та надати вам професійну консультацію та підтримку.
Ми пишаємося якістю наших вживаних запчастин. Кожна запчастина ретельно перевіряється та тестується, щоб забезпечити її високу продуктивність та надійність. Наша мета - надати вам якісну вживану запчастину, яка прослужить вам протягом багатьох років.
Наш слоган - Вживані запчастини виглядають як нові. Ретельно розібрані запчастини з тестових автомобілів з невеликим пробігом.
Дякуємо, що розглядаєте нашу компанію для ваших потреб у вживаних автозапчастинах. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість обслуговувати вас та допомогти вам повернутися на дорогу з якісними та надійними запчастинами.


Our team: 
Technical consulting - Jerzy-Yurii M. 
Car Serwis/Accident repairs - Alexander D. 
Truck Parts - Vitaliy Vasko. autoandparts.s.c
Bike Parts and custom bikes - Alexander K. 
Logistic - Raben Group 

Fast Email contact: CarandBikeParts@gmail.com